ЖК “НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ”

«Набережний квартал»

ПОЧНІТЬ СВОЮ ІСТОРІЮ З НАМИ

Бажаєте жити в сучасній квартирі в экологічно чистому районі Вінниці неподалік від річки Південний Буг? Тоді, Набережний квартал створений для Вас!  Набережний квартал - це инноваційний проект по створенню житлового комплексу з використанням нових технологій, які підвищують рівень комфорту и затишку сучасного будинку. Наші квартири гармонійно поєднують в собі вишуканий стиль і побутову функціональність, здатні задовольнити найвибагливіші побажання в комфортному житлі. Ми можемо запропорнувати Вам безліч варіантів планувань і дизайнерських рішень, які забезпечать Вашому будинку абсолютну уникальність. Саме Вам вирішувати скільки в ній буде кімнат і яка буде Ваша кухня ... Панорамні вікна відкриють неперевершений вид на місто, наповнять Ваш будинок раннім світлом і дозволять помилуватися заходом сонця. Набережний квартал поєднує в собі престижність місцезнаходження, розвинену сучасну инфраструктуру, підвищений комфорт і прийнятна ціна. Територія комплексу є детально продуманною і зручною для населення: з дитячої і спортивної майданчиками, гаражами и сучасним паркінгом. Набережний квартал - це не просто житло, це місце, де Ви відчуваете тепло і турботу кожен день, це місце, яке робить Ваше життя краще. Ми пропонуємо квартири, в яких хочеться повертатися знову і знову ... «Набережний квартал» - почніть свою історію з нами ..

ЖК “НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ”

Кількість поверхів: 12
Квартири: 650 квартир від 38м.кв.
Дата закінчення 1 черги: Здача в есплуатацію 1-ї секції 3-й квартал 2016року
В продажу: В продажу є 1,2,3 та 7ма секції!!!!!

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ БУДИНКУ ЖК “НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ”

ПЛАНИ ПОВЕРХІВ

  • Всі секції
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всі секції
Набережний квартал, Вінниця - фото
1 секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 1
2 Секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 2
3 Секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 3
4 Секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 4
5 Секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 5
6 Секція
Набережний квартал, Вінниця - фото 6
Секція 7
Набережний квартал, Вінниця - фото 7

БЛОГ

Життя з чистого аркушу в новому житлі
Свято будівництва у Могилів-Подільському
“Набережний квартал” прийшов в Могилів-Подільський
Знайомство з інженером-будівельником?
Місце для кращого життя

Життя з чистого аркушу в новому житлі

Багатодітна родина Небесних на початку червня відсвяткувала новосілля у власній оселі, завдяки допомозі компанії «Набережний квартал» та її керівництву.

Сім’я переїхала із зони проведення АТО ще півтора року тому, знайшовши притулок в одному із маленьких сіл Ямпільщини. Війна відібрала у них все, а найголовніше – дах над головою. Всі вони тіснились у одній кімнаті.  Шанс на кращу долю у родини з’явився тоді, коли проблемами зневірених переселенців перейнялась керівник проекту «Набережний квартал». Для багатодітної родини не лише придбали нове житло, а й організували переїзд всього майна та навіть домашньої живності.

Сьогодні  вимушені переселенці мешкають у власній оселі в селі Сільниця Тульчинського району. У хаті три великі кімнати, на подвір’ї є сарай та необхідна для господарювання земельна ділянка. Тішиться малеча, у жінок на очах сльози радості, адже – розпочинають життя з чистого аркушу у затишному, світлому, а основне – власному помешканні.
DSC03287 DSC03290 DSC03302 DSC03304 DSC03314 DSC03321 DSC03345 DSC03350 DSC03355 DSC03362 DSC03370 DSC03378 DSC03383

Свято будівництва у Могилів-Подільському

DPP_133 DPP_88 DPP_49
DPP_12

Жителі Могилів-Подільського в середині квітня змогли насолодитися справжнім святом, приуроченому початку будівництва нового житлового комплексу, яке подарував їм забудовник Набережний Квартал. Під супровід запальної музики, у заграві повітряних кульок, весело танцювали аніматори в яскравих костюмах, та привертали увагу до будівництва, яке розпочало свою роботу. Особливо раділа побаченому малеча та охоче брала участь у пропонованих розвагах.
Тут же місцяни мали змогу зробити експрес-фото на згадку. Перехожих та водіїв автомобілів, що проїжджали повз офіс, пригощали чупа-чупсами, вручали брошури з інформацією про споруджуваний по Проспекту Незалежності житловий комплекс, вартість квартир та умови їх придбання, запрошували на каву та індивідуальну консультацію.
З мікрофона час від часу лунали слова: «Набережний квартал – це клас! Він будує для всіх нас!». Будівництво триває з дотриманням графіка, тож сподіваємося, що у визначені строки могилівчани, які уже визначилися з придбанням квартири та ті, що поки ще вагаються, розпочнуть свою історію з «Набережним кварталом».

“Набережний квартал” прийшов в Могилів-Подільський

WYU_8308 WYU_8348

Стильне і функціональне житло від досвідченого забудовника «Набережний квартал» тепер можна буде придбати і в області – в м. Могилів-Подільському за адресою пр-т Незалежності, 5 почалося будівництво нового дев’ятиповерхового будинку.

У Вінниці «кварталівські» житлові комплекси з сучасними фасадами і доглянутими будинковими територіями вже давно завоювали прихильність городян. А ось за межі обласного центру забудовник вийшов вперше. Для самого Могилів-Подільського початок будівництва нової багатоповерхівки, хоч і пов’язаний з деяким дискомфортом – робота на будівельному майданчику кипить, гуде і шумить техніка, але все ж дарує і приємні думки – місто росте, оновлюється, для жителів відкриваються нові можливості.

Будинок очікується двосекційний. Закінчення будівництва першої секції заплановано на третій квартал поточного року. Паралельно зі зведенням першої секції йдуть роботи і на другій. На підготовленій ділянці вже вирили котлован, а здавати в експлуатацію житло «другої черги» планують в кінці 2017 року.
Стати власником одно- або двохкімнатної квартири в споруджуваному будинку вигідніше на початкових етапах будівництва. Зараз вартість квадратного метра в майбутній дев’ятиповерхівці становить 7 500 грн. Надалі сума може дещо змінитися, але лише для нових учасників – тим, хто вніс плату, перерахунок проводитися не буде.
«Набережним кварталом» планування виконані з урахуванням всіх вимог сучасного міського жителя – архітектори забудовника розробили чудові проекти комфортабельних квартир, а попередні об’єкти дозволили переконатися в їх зручність і функціональність.

У будь-якому випадку, вибір за покупцем. Головне, щоб придбані квадратні метри радували власника довгі роки.

Знайомство з інженером-будівельником?

WYU_8342 WYU_8251

Чи знайомі ви з людиною, яка бачила ваш будинок ще на стадіях креслення і котловану, керувала заливанням фундаменту і кладкою цегли, і взагалі «довів його до стану» здачі в експлуатацію? Скоріше за все ні. І кілька десятків років, протягом яких ви жодного разу його не згадаєте, послужать мовчазним підтвердженням кваліфікації фахівця.
Як керує роботою найважливіша фігура на будівництві і як довгий шлях до професії повідав Олександр Сич?
Я в будівництві з 2003 року. Мені до душі різноманітність проектів, з якими працюєш. Закінчив «НК-1», виїхав на Свердлова, потім на Старе місто, зараз – на «НК-2». Та й попрацював я за свою будівельну кар’єру на всіх посадах: був і бригадиром, і майстром, і виконробом.
Довгий час я займався зведенням монолітних конструкцій. Всі фундаменти «НК-1», за винятком 11-й і 12-й секцій, робив я. Тут потрібно грамотно розкопати, зробити каркас, закрити опалубку, потім вже замовляють бетон, який збивають, заливають. Монолітником не може працювати хто завгодно. Тут потрібно вміти читати креслення, планувати роботу – свою і підлеглих. Важливо не тільки забезпечити людей роботою на кілька днів вперед і уникнути простою, але і спланувати роботу позаду себе. Адже слідом йдуть муляри. А ще добре вкластися в терміни.
У кожного начальника дільниці, виконроба – свій шматок роботи, своя зона діяльності. Мені потрібно розділити загальну задачу на частини і дати завдання кожному з них так, щоб вони потім могли правильно організувати своїх людей. Зараз в цілому у мене в підпорядкуванні 80 чоловік, на Старому місті було десь близько 300. Я повинен забезпечити виконання роботи кожним і в підсумку здати керівнику проекту готовий об’єкт.
Коли будівництво завершено, я відчуваю і радість, і страх одночасно. Радість – тому що це дійсно захоплює, побачити, як на тому пустирі, де лише недавно було болото під ногами вже стоять красиві і міцні будинки. Страх – тому, що тебе чекає нова пригода, але ти ще не знаєш яке – невідомо, що тебе чекає, яким буде наступний проект.

Місце для кращого життя

IMG_1260 IMG_1232

Кожному із нас просто необхідно мати будинок, який надихає та додає сил для нових звершень, де горить сімейне вогнище і куди так хочеться повернутися. До цього прагнули і ті, хто купував квартири в ЖК «Набережний квартал-1» ще на стадії фундаменту. Наскільки їх бажання справдилися, тепер уже видно і з боку: важко не звернути уваги на сучасний фасад і панорамні вікна модернового комплексу, упорядкований двір, де в потрібному порядку розташовані паркінг, дитячий майданчик, зелена зона. Приємне перше враження доповнюють зручна транспортна розв’язка, близьке розташування Південного Бугу.
Перший поверх комплексу займають магазини, офіси та інша комерційна інфраструктура, інші – відведені під квартири, з вікон яких відкривається захоплюючий вид на місто. Як і належить сучасному житлу одно-, дво- і трикімнатні рішення від 38 кв.м. обладнані індивідуальними двоконтурними котлами, лічильниками газу, води, електрики і супутнім обладнанням. На потрібний рівень пасажирів доставляє безшумний вантажопасажирський ліфт нового покоління. З гідністю зустрічає під’їзд – облицьований кахельною плиткою, оснащений нержавіючими поручнями, виглядає чистим і доглянутим.
З часу здачі в експлуатацію першої секції в минуло вже більше двох років. Мешканці завершили ремонтні роботи, перезнайомилися з сусідами на святі в честь закінчення будівництва і почали нове життя. В їхньому світі менше побутових труднощів, більше світла і простору. Як і повинно бути.
Успіх ЖК «Набережний квартал-1» підштовхнув забудовників до роботи над ще одним схожим проектом. Недалеко від завершеного комплексу стартувало будівництво нового об’єкта – ЖК «Набережний квартал-2».
НК-2 буде сильно походити на старшого брата. За словами менеджера відділу продажів Катерини Головчак основних відмінностей не так багато: менша кількість секцій – їх сім, а також інший колір віконних рам – цього разу вікна знайдуть стильний коричневий відтінок «під темне дерево». Планування також залишиться схожим, проте в більшій кількості будуть реалізовані найбільш популярні і практичні варіанти – з тих, що знайшли більший відгук серед покупців житла в першій секції.
Можливості сучасних новобудов диктують якість життя більш високого порядку, ніж всюдисущі проекти радянської епохи. Теперішні технології і можливості пішли далеко вперед і будь-яка їх реалізація – це вже краще, ніж було. Але ж добре, коли забудовник пропонує трішки більше, ніж вважається.

РОЗТАШУВАННЯ

  • Карта
  • Схема